Företagsannonsering

Välkommen att kontakta oss på annonsavdelningen så hjälper vi dig med allt från annonsplanering, produktfotografering till framställning av färdig annons.
Läs mer om vårt spridningsområde på hallpressannonsen.se

Kontaktuppgifter

Försäljningschef
Ulrika Glad
036-30 41 27
ulrika.glad@hallpressen.se

Platsannonsering
Ingela Freijd
Telefon: 036-30 41 26
E-post: ingela.freijd@hallpressen.se

Key Account Manager
Magnus Engvall
Telefon: 036-30 41 43
E-post: magnus.engvall@hallpressen.se

Mediesäljare
Kristoffer Wahlström
Telefon: 0500-78 48 76
E-post: kristoffer.wahlstrom@hallpressen.se

Mediesäljare
Carolin Carlgren
Telefon: 0500-78 48 77
E-post: carolin.carlgren@hallpressen.se

Mediesäljare
Anna Bergholm
Telefon: 0500-78 48 72
E-post: anna.bergholm@hallpressen.se

Mediesäljare
Stefan Hämäläinen
Telefon: 0515-67 04 73
E-post: stefan.hamalainen@hallpressen.se

Mediesäljare
Andreas Ljung
Telefon: 0500-78 48 65
E-post: andreas.ljung@hallpressen.se

Mediesäljare
Martin Nyberg
Telefon: 0500-78 48 73
E-post: martin.nyberg@hallpressen.se

Kommun/Landsting/Myndigheter
Caroline Herentz
Telefon: 036-30 41 56
E-post: klm@hallpressen.se

Johannes Fritz
Telefon: 0380-57 51 34
E-post: klm@hallpressen.se

Maria Johnson
Telefon: 036-291 26 14
E-post: klm@hallpressen.se

Växel
Telefon: 0515-67 04 00

För prisförfrågan och bokning av tryckfärdiga annonser:
E-post: foretagsmail@hallpressen.se

Traffic Digitala Medier Hallpressen
Mikael Rocén
Telefon: 0140-37 82 02
E-post: mikael.rocen@hallpressen.se

Post- och besöksadress
Falköpings Tidning
Sankt Olofsgatan 9 B
521 43 Falköping