Bygg- och anläggningsprogrammet:

Nils Borgenhard

Jacob Callenvik

Vera Eskilsson Wallin

Sigge Fällström

Simon Gren

Oliver Gunnarsson

Isac Hansen

Edvin Hermansson

Jonatan Johansson

Rikard Johansson

Edvin Jonsson Garp

Filip Löfholm

Josefine Nygren

Alfred Pryssander

HampusSödergren

Oskar Öhgren

Barn- och fritidsprogrammet

Johanna Almyren

Alexander Bergström

Nellie Eriksson

Cecilia Eskilsson

Habiba Fejzuli

Carl Frankenberg

Emma Grimling

Nathalie Holgersson Binnberg

Hugo Jansson

Evelina Johansson

Oliver Kvarndal

Oscar Lagesson

Samuel Larson

Filicia Lind

Karl Lundmark

Stina Rapp

Jennie Rundquist

Arvin Soltani

Sofie Theander

Jennifer Wallin

LovisaWallin

El- och energiprogrammet

Simon Gabrielsson

Gabriel Gustavsson

Morteza Hossaini

Anton Johansson Binnberg

Albin Karlsson

Alfred Löfving Svensson

Abdul Majid Naiebi

Erik Strängby

Denise Svensson-Säll

Ekonomiprogrammet

Belal Almawi

Moa Angshed

Fanny Bengtsson

Felicia Brage

Lisa Carlgren

Stina Conradsson

Sally Daghlas

Joel Ekh Rudhager

Filip Ekhede

Frida Falkejon

Thelma Floberg Klamberg

Rut Folkesson

Felizia Friggeråker

Emma Frölin

Nora Frölin

Kritsaya Fueasuphap

Elin Gustafsson

Eric Hagneryd

Alva Henriksson

Alina Hovskär

Zeynab Hussaini

Viktoria Johansson

Tova Johnsson

Olle Josefsson

Thilda Jälthammar

Matilda Karlström

Lucas Kling

Hannaida Larson

Tilda Lundahl

Nora Lundgren

Julia Malmer

Alexander Odén

Amanda Olerot

Ida Oskarsson

Emma Palmenäs

Salma Rifai

Anna Rosén

Sophie Sahlén

Hlbin Salih

Nellie Sköld

Sofia Solheim

Noah Staaf

Maya Strömberg

Linnea Svanberg

Ruhollah Tofighzadeh

Emilia Ullemark

Estetiska programmet - Estetik och media

Eriksson, Gustav

Johansson, Mikael

Annons

Estetiska programmet - Musik

Gustavsson, Elias

Hagle, Simon

Holgersson, Pauline

Norin, Emanuel

Saula, Nikolina

Wernmyr, Frida

Westerlund, Simon

Fordons- och transportprogrammet

Wilma Andersson Örqvist

Olivia Andersson

Ted Davidsson

William Dittmer

Angelo Giakoupi

Staffan Henriksson

Markus Holmgren

Meisam Jafari

Albin Jensen

Winston Johansson

Yahya Mahmoud

Ozzi Mecklin

Jonathan Remsén

Martin Thurén

Gustav Weber

Erik Åkerström

Handels- och administrationsprogrammet

Soleyman Abdi

Marwa Abu-Khalifa

Agnes Andersson

Albin Brajshori

Emilia Engström

Hannah Falck

Tilda Hermansson

Julia Kruk

Evelina Lindgren

Emely Persson

Eltona Strana

Ida Vester

Industritekniska programmet

Ylber Avdullahu

Abdiaziiz Habsey Deeq

Mattias Gustafsson

Jonas Jansson

Gabriel Laakso

Emilia Makkonen

Ibrahim Mohammad-Hadi

Adam Olsson

Ezat Rezai

Nils Roslund

Jennifer Sandin

Almir Sharifi

Ludvig Söderström

Naturvetenskapsprogrammet

Maryam Afzali

Linda Alkhalaf

Gomana Ato Khalaf

Cora Badh

Mathilda Björstig

Karin Carlsson

Barez Gardi

Gehin Gargis

Ayah Hennawi

Alfons Johansson

Hanna Johansson

Emma Klarson

Jedrzej Jozef Lipka

Linnéa Malmström

Hanna Nadeau

Carina Olsen

Gabriel Persson

Olga Rislund

Kasper Sagebrand

Astrid Sjöberg

Erik Ström

Wilma Sundh

Samhällsvetenskapsprogrammet

Abazi, Arta

Abdulla, Raze

Andersson, Fanny

Andersson, Nellie

Berisha, Rinesa

Ekberg, Minna

Elmebro, Olivia

Elofsson, Moa

Flyborg, Sofie

Fransson, Frida

Green, Stella

Gunnarsson, Clara

Haghshenas, Azin

Hallner, Andreas

Hämäläinen, Emma

Johansson, Selma

Juntunen, Jonatan

Karlén, Martin

Kämpe, Jenny

Liberg, Ida

Lillerskog, Ida

Lundin, Amanda

Malmgren, Alexander

Mann, Viktor

Martinsson, Ida

Mårtensson, Ella

Orebrand, Lisa

Pasha, Diya

Runhall, Algot

Sanfredsson, Thea

Shabani, Leona

Sköld, Elin

Skölving, Elsa

Stensson, Rebecka

Vallander, Jazmine

Vedebrand, Lova

Wannberg, Esmeralda

Wiklund, Tilda

Teknikprogrammet

Lucas Ahlin

Edvin Andersson

Jacob Andersson

Viktor Bolinder

John Bromander

Oskar Bäckman

Sandra Carlsson

Dino Cemal

Eric Clenow

Leo Croona

Charlie Eriksson

Ella Granehed

William Grimfjord

Oskar Göranson

Zeeshan Hajisherwali

Olivia Hjerp

Elin Johansson

Elliot Johansson

Jonatan Johansson

Filippa Karlgren

Gustav Karlsson

Aldin Klaiqi

Oscar Kruit

Martinus Kyrk Dahlgren

August Kyrkander

Caroline Larsson

Jonathan Lorentzon

Harun Muhamud Abdullahi

Andreas Nilsson

Ivar Nyholm

Lukas Olsson

Ebba Paulsson

Jonathan Petersson

Gabriel Pettersson

Alexander Stefanescu

Adam Svensson

Ida Tholin

Henrik Wedner

Alexander Åkermark

William Österberg

Vård- och omsorgsprogrammet

Zahra Ahmadi

Fahmo Ali

Samuel Fors

Emelie Gustafsson

Olivia Göthberg

Albin Jönsson

Elsa Karlberg

Hanna Kindborg

Issam Othman Raef

Moa Palm Rundquist

Thidasawan Sangkutloh

Sumittra Santipongpaibun

Rasmus Sivenius

Tilda Standar

Nathalie Söderlund

Relaterat: De blev antagna till Rudbeck – här är listan
Relaterat: Alla vi kom in på gymnasiet i Skövde
Relaterat: Lista: Här är alla vi som börjar på gymnasiet – se namn för namn